Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

Внатрешни работи на проектот ѕид поставата

Име на проектот

Меѓународниот аеродром во Гуангжу Baiyun

проектот Вовед

Тоа е една од трите главни портал центар аеродроми во Кина, првите 100 најголеми аеродроми во светот.

Philigreen производот

Неоргански пред-обложена одбор

Количина на примена

10.000 квадратни метри (m2)WhatsApp Online Chat !