Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

за нас

Се фокусира на еко-пријателски архитектонско решение

Philigreen градежен материјал копродукции, Ltd, со европски концепт на животната средина и традиција услуга, лоцира нивната фабрика во близина на шума парк Tashan на Huizhou, Гуангдонг; и промет на услуги центар во High-Tech-индустриската развојна зона, Гуангжу. Усогласувањето со Европската срцето на технологија за заштита на животната средина и стандарди за производи, Philigreen е посветена на обезбедување на клиенти со квалитетни зелени градежни материјали и кориснички систем решенија.

Ако ви е потребна изградба на ѕид решение ... Ние сме достапни за вас

Ние обезбеди иновативни решенија за одржлив напредок. Нашиот професионален тим работи на тоа да се зголеми ефикасноста на продуктивноста и трошоците на пазарот

Контактирајте не
8842-w
8843D8-w
8845-w
8846-w
8847-w
8849-w
8852-w
8853-w
8854-w
8860NT-w
01bOOOPICdd_1024
54bOOOPICb1_1024
10bOOOPIC04_1024
15791733-aa1ada76e17bd57006e1f6cfb7458a4f-4
FCS506
timg (4)

WhatsApp Online Chat !